Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltijos pervežimai“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (LOGISTIKA)

600-850 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltijos pervežimai“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška;
Aktyvūs tarptautinių krovinių gabenimo paslaugų pardavimai verslo klientams;
Komercinių pasiūlymų formavimas ir pateikimas, sutarčių sudarymas;
Atsiskaitymų kontrolė;
Profesionalus įmonės atstovavimas;
Operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

Pageidaujama bent 6 mėn. darbo patirtis pardavimuose, marketingo priemonių vystyme, socialinių tinklų administravime ir pasirengime parodoms arba anlogiškuose veikluose, reikalaujančiuose gerų bendravimo įgūdžių, kalbų žinojimo bei organizuotumo;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai: operacinė sistema Windows, programinės įrangos paketai MS Word, Excel, Outlook.
Geros anglų arba rusų kalbos žinios (B2/C1 lygis);
Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;

Privalumai:
Kitos neišvardintos užsienio kalbos (lenkų, vokiečių, ispanų ir t.t.) žinojimas;
Nuosavų klientų duomenų bazė.

Poilsio kambaryje visada šviežia pupelių kava ir draugiškas kolektyvas palaikyti pokalbiui pertraukėlių metu.
Papildomi mokymai ir konferencijos pagal darbo sritį.
Vidinė atmosfera ir kultūra - vienintelė Klaipėdoje!
Papildomų naudų paketas.

Atlyginimas

600-850 €/mėn. į rankas
Atlyginimą sudaro:
  • Nurodytas fiksuoto atlyginimo intervalas, priklausantis nuo Jūsų patirties ir profesinės kompetencijos;
  • Papildoma kintama dalis, skaičiuojama nuo Jūsų atliktų pardavimų rezultatų.

UAB „Baltijos pervežimai“ / „Baltic Shipping“ – viena iš pirmaujančių krovinių ekspedijavimo ir laivų frachtavimo/agentavimo kompanijų Baltijos ir NVS šalyse. Kompanija įkurta 1997 m., yra Tarptautinės organizacijos BIMCO, Ekspeditorių bei Lietuvos Maklerių ir Agentų asociacijų narė, vadovaujasi tarptautiniais standartais pagal Tarptautinės Standartų Organizacijos reikalavimus ISO 9001:2015. /
informacija apie UAB „Baltijos pervežimai“
2563 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1960 €
25% uždirba 1960-2526 €
25% uždirba 2526-3021 €
25% uždirba nuo 3021 €