Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Patyręs pastolių montuotojas-meistras

1200-1800 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Pastolių montavimo\demontavimo darbai, savarankiškas statymas, mokėjimas išvedinėti pradžias, bei žinojimas kaip teisingai juos montuoti. Vadovauti savo komandai.

Reikalavimai

Punktualumas, drausmingumas;
Mėgstantis darbą, turintis žinių ir atsakomybės jausmą.

Mes jums siūlome

Stabilų, laikų mokamą atlyginimą bei galimybę tobulėti, o kartu didinti savo algą.
Meistro, savarankiskai gebančio statyt pastolius alga nuo 1200 iki 1800 į rankas ir daugiau. Privalumas jei yra žinių su Auto CAD programa !!! Darbo rūbus ir visus reikmenis suteikiame. Į darbo vietą vykstama su įmonės transportu.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
Alga priklauso nuo atlikto darbo.
CVB client

Įmonė eilę metų Lietuvoje atlieka pastolių montavimo-išmontavimo darbus. Įsikūrę Kaune. Pakankamai jaunas ir draugiškas kolektyvas. Teirautis telefonu