Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

PATYRUSIO Back-end PHP PROGRAMUOTOJO (tarptautinė programuotojų komanda)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Darbas PHP Back-end tarptautinėje programuotojų komandoje Agile Scrum aplinkoje;
  • Ilgalaikio naujo WEB projekto vystymas (Danija, B2B sektorius).

Reikalavimai

Patirtis su:
  • OOP ir PHP7;
  • PostgreSQL, MySQL ir pan.;
  • RESTful APIs modelių funkcijomis;
  • Laravel/ Symfony ir kitais panašiais karkasais - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą su įdomiais tarptautiniais projektais;
  • Darbą su patyrusiais kolegomis ir su naujausiomis IT technologijomis;
  • Atestavimąsi kompanijos sąskaitą;
  • Patrauklų atlyginimą. Rimtai.

Konfidencialumas garantuotas.

PERSONALO AKADEMIJA ( - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė - tarptautinių IT projektų vystymo kompanija, sėkmingai veikianti jau daugiau negu 10 metų ir kurianti sudėtingus IT modelius, paremtus cloud, scalable, Office365, Azure, AWS stechnologijomis.
Kompanijos klientai - B2B sektorius Skandinavijos, Rytų Europos ir Vidurio Azijos rinkose.

Kompanijai, plečiančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome