Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

PATYRUSIO DEVOPS INŽINIERIAUS (e-commerce platformos produktų optimizavimas užsienio rinkoms)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Programinės įrangos diegimai ir priežiūra debesijose;
  • Naujų versijų inžinerinės dalies projektavimas;
  • PĮ programuotojų komandos konsultavimas

Reikalavimai

  • Darbo patirtis PĮ vystytojo, DevOps inžinieriaus, IT administratoriaus ar Senior programuotojo pareigose ne mažesnė, kaip 3 metai;
  • Amazon Web Services (EC2, S3, ELC, RDS, ECS, Cloudfront ir kt.);
  • Cloudflare;
  • Apache + PHP;
  • Bash, Pyton;
  • MySQL/ PostgreSQL;
  • Docker, Jekins, Vagant, Terraform;
  • Android/ iOs apps;
  • Linux pagrindai.

Įmonė siūlo

  • Darbą su įdomiais, iššūkių reikalaujančiais tarptautiniais projektais;
  • Darbą su patyrusiais kolegomis ir su naujausiomis IT technologijomis;
  • Itin konkurencingą atlyginimą. Rimtai.

Konfidencialumas garantuojamas

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymų) klientė - IT vystymo kompanija, sėkmingai veikianti jau daugiau negu 10 metų ir kurianti sudėtingus IT projektus, paremtus cloud, scalable, Office365, Azure, AWS stechnologijomis.
Kompanijos klientai - B2B sektorius Skandinavijos, Rytų Europos ir Vidurio Azijos rinkose.

Kompanijai, plečiančiai savo komandą, darbui Vilniuje ieškome