Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pavežėjas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Lautus motus“

Darbo pobūdis

Pavežėjo darbas Vilniuje su populiariausia Bolt programa.

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Atsakingumas
  • Motyvuotas požiūris į darbo rezultatus
  • Malonus bendravimas su klientais

Mes jums siūlome

Siūlome geras darbo sąlygas: tvarkingi, drausti kasko automobiliai (Toyota Prius), darbui reikalinga įranga.
mokame 50-60 % nuo surinktos sumos, 800-1200 €/mėn.

Siūlome darbą pamainomis arba lankstų grafiką, kurį galima derinti su studijomis, kitomis veiklomis.
Atsiskaitymas kas savaitę
Padedame susitvarkyti reikiamus dokumentus.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „Lautus motus“

Įmonė užsiima keleivių pervežimo veikla.