Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pavežėjimo vairuotojas (-a)

500–1000 Eur
Vilnius - UAB "Zagus"

Darbo pobūdis

  • Gaunamų užsakymų priėmimas,bei vykdymas. *Keleivių aptarnavimas Vilniaus miesto teritorijoje ir ož jo ribų. *Korektiškas bendravimas su klientais.

Reikalavimai

  • Pareigingumas *Sažiningumas
  • Mokėjimas maloniai bendrati su klientais.
  • Vairuotojo pazymėjimas (B kategorija)

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas.
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Nemokamą atvežimą iki darbo ir po darbo namo.
  • Garantuotą uždarbį,nuo apyvartos net 70 procentų.
  • Automobilius su automatine greičių dėže.
  • Lengvą darbą,nereikalaujantį taksi darbo patirties.
  • Dirbame su keliomis platformomis , tad uzsakymų srautas pastovus.

Atlyginimas

500–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Zagus"

Musų įmonė siūlo partnerinį bendradarbiavimą,atsakingiems,imliems vyrams ir moterims užsidirbti,turint vairuotojo pazymejimą su B kategorija.