Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pavežėjo (-jos) darbas Tau geriausiomis sąlygomis!

600–2000 Eur

Darbo pobūdis

Patinka vairuoti, trūksta papildomų pajamų? Ar tiesiog turi daug laisvo laiko, kurio nenori švaistyti veltui ar ieškai nuolatinio darbo? TU esi IEŠOMAS:) Ieškome B kategorijos pažymėjimą turinčių vairuotojų norinčių dirbti taksi- pavežėjo darbą su įmonės automobiliais geriausiomis sąlygomis.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (2metai).
  • Vairavimo įgūdžiai.
  • Sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Pozityvų darbą modernioje platformoje “Bolt.
Motyvuojantį darbo užmokestį (bonus sistema).
Lankstų ar suderinamą darbo grafiką .
Galimas pastovus grafikas, galimas darbas laisvu metu.
Užsakymai gaunami planšetiniu kompiuteriu.
Automobiliai Toyota Prius ir Toyota Prius Plius automatine pavara.
Pilnas apmokymas, palaikymas darbo metu.
Procentalus atlyginimas nuo keleivių sumoketų pinigų 50% priklauso nuo darbo rezultatų plius premijos per savaitę iki 80 Eur. Jai per savaite padaryta apyvarta virsija 600 eur. Visi like pinigai atitenka vairuotojui+ keleivių arbatpinigiai.

Atlyginimas

600–2000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

‘’ Black & White TRANSPORT ‘’ ieško komandos nario ar narės- vairuotojo- pavežėjo ar vairuotojos- pavežėjos !
Jei tu esi atsakingas (-a), turi gerus vairavimo įgūdžius ir mėgsti vairuoti- prisijunk prie mūsų !