UAB „Delagidos statyba“

Pavežėjo - vairuotojo darbas geromis sąlygomis

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB „Delagidos statyba“

Darbo pobūdis

Keleivių vežimas naujais automobiliais su Bolt, populiariausia pavežėjimo platforma Vilniuje!
Darbas dieninėmis, naktinėmis pamainomis.
Grafiką galima derinti pagal Jūsų poreikius, galimybes bei su kitu pamaininiu darbu.

Vairuotojus be patirties apmokome, suteikiame visą reikalingą informaciją.

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairavimo pažymėjimas.
2 metų vairavimo stažas.
Atsakingumas, sąžiningumas.
Noras užsidirbti

Įmonė siūlo

Naujus Toyota Prius, Auris automobilius su dujine įranga.
Užmokestis- 50-60% nuo apyvartos.
Planšetinį kompiuterį skirtą darbui.
Kiekvieną savaitę, laiku mokamą atlygį.

ŠIUO METU YPATINGAI GEROS GALIMYBĖS UŽSIDIRBTI, DĖL PADIDĖJUSIŲ UŽSAKYMŲ SKAIČIAUS.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

Lauksime CV arba skambinkite telefonu
informacija apie UAB „Delagidos statyba“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.