Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "IPKA"
More about company »

Pažinčių portalo klientų aptarnavimo specialistas (lenkų kalba)

600–800 Eur
Vilnius - UAB "IPKA"

Darbo pobūdis

Klientų užklausų atsakinėjimas elektroniniu paštu
Efektyvus klientams kilusių problemų sprendimas
Sklandžios portalo veiklos - vartotojų komunikacijos, mokamų paslaugų teikimo, užtikrinimas
Pastebėtų sistemos klaidų raportavimas IT komandai

Reikalavimai

Nepriekaištinga lenkų kalba
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku (taip pat vakarais ir savaitgaliais)
Nepriekaištingi bendravimo įgūdžiai
Iniciatyvumas, komunikabilumas ir pozityvus požiūris
Noras mokytis ir siekti daugiau
Orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę ir rezultatą
Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje (būtų privalumas)

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas smagiame kolektyve
Laisvę asmeninei iniciatyvai
Galimybę prisidėti prie naujų portalų kūrimo
Atlyginimą priklausantį nuo kvalifikacijos ir įdėtų pastangų

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "IPKA"

UAB "IPKA"

UAB IPKA - įmonė teikianti administravimo paslaugas vienam didžiausių pažinčių portalų Lenkijoje.
Informacija apie UAB "IPKA"
2481 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aušra Stulgienė