Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sweco Lietuva"
More about company »

PDV - Projekto konstrukcijų dalies vadovas (-ė) (Lietuvos ir užsienio projektams)

Kaunas - UAB "Sweco Lietuva"

Darbo pobūdis

Šiuo metu stiprindami komandą Kaune ieškome motyvuoto ir profesionalaus PDV - Projekto konstrukcijų dalies vadovo (-ės) (Lietuvos ir užsienio projektams).

Visuomet greta užsakovui įsipareigoję inžinerijos profesionalai – mūsų kompanijos pagrindas, o sudėtingų inžinerinių uždavinių sprendimas – mūsų kasdienybė. Jei nori aktyviai prisidėti prie tvarios visuomenės kūrimo, darbas Sweco – kaip tik tau! Planuodami ir projektuodami ateities miestus bei jų bendruomenes, savo darbu užtikrinam, kad tai, ko reikia gyventojams – švarus vanduo, šilti namai, patogus susiekimas, modernūs pastatai – būtų pasiekiama jau šiandien. Sėkmingam darbui mūsų kompanijoje reikalingas nuolatinis bendradarbiavimas su užsakovais ir visapusiškas jų poreikių supratimas.

Šioje pozicijoje, rengdamas projektų konstrukcines dalis įvairios paskirties objektams Lietuvoje ir užsienyje bei vykdydamas kuruojamų projektų statybų priežiūrą, tu reikšmingai prisidėsi prie savo komandos augimo ir tobulėjimo. Kad būtum sėkmingas (-a) savo pozicijoje, tau reikės ne tik išmanyti savo sritį ir demonstruoti aukštą kompetenciją, bet ir aktyviai bendradarbiauti su savo komandos nariais.

Reikalavimai

  • ypatingo statinio konstrukcijų dalies projekto vadovo atestatas;
  • gebėjimas dirbti bent viena 3D modeliavimo programa (Tekla, Revit, Advance Steel);
  • gebėjimas dirbti bent viena skaičiavimo programa (Robot, Scia);
  • anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu);
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • patirtis projektuojant gamybinės paskirties objektus.

Mes jums siūlome

Savo darbuotojams suteikiame visas mokymosi ir tobulėjimo galimybes, lankstumą derinti darbą su šeiminiais įsipareigojimais. Prie papildomų naudų taip pat siūlome visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Jei sudomino ši galimybė, labai laukiame tavo laiško. Skelbimas galioja iki 2017 gruodžio 20 d. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

„Sweco“ – pirmaujanti inžinerijos, aplinkosaugos ir architektūros žinių kompanija Europoje, savo projektus vykdanti 70-yje šalių visame pasaulyje. Kartu su 14 500 darbuotojų planuodama ir projektuodama ateities miestus ir jų bendruomenes, „Sweco“ bet kuriam savo užsakovo projektui siūlo profesionalias konsultacijas ir pripažintą inžinerinę kompetenciją. UAB „Sweco Lietuva“ yra „Sweco“ veiklą sėkmingai vykdanti grupės įmonė Lietuvoje. Daugiau apie įmonę: www.sweco.lt.
Informacija apie UAB "Sweco Lietuva"
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
209
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Abromavičius