UAB „Interprekyba“

PEDAGOGAS.LT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Interprekyba“

Darbo pobūdis

✔️ Išsiaiškinti Lietuvos pedagogų poreikius ir jų tenkinimui parinkti tinkamiausius sprendimus;
✔️ Ieškoti tinkamiausių švietimo ekspertų bei lektorių ir bendradarbiauti su jais, rengiant mokymus bei mokomąją medžiagą pedagogams;
✔️ Organizuoti įvairaus pobūdžio edukacinius renginius švietimo sektoriui (gyvi renginiai, nuotoliniai mokymai, tiesioginės transliacijos ir kt.).

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo švietimo sektoriuje patirtis;
  • Aukštasis (pedagoginės pakraipos) išsilavinimas;
  • Patirtis rašant įvairaus pobūdžio tekstus švietimo tematika ar pan.;
  • Tiesioginė patirtis rengiant kvalifikacijos tobulinimo kursus ir/ar metodines medžiagas Lietuvos pedagogams, akredituojant programas ir pan.

👍 Puiku, jei turite patirties, organizuojant renginius (seminarus, konferencijas) ir dalyvaujant juose (kaip klausytojas arba kaip pranešėjas).

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą su įdomiais, išsilavinusiais žmonėmis;
  • Dideles tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Šiltus, draugiškus santykius komandoje;
  • Darbo vietą Vilniaus centre bei galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Nuo 2002 m. sėkmingai sukūrėme visoje Lietuvoje gerai žinomus interneto projektus, tokius kaip Klase.lt ar CVBankas.lt.

Nuo 2015 m. kartu su partneriais vystome didžiausią Lietuvoje pedagogų kvalifikacijos tobulinimo platformą Pedagogas.lt bei organizuojame mokymus ir konferencijas.

Šiuo metu startuojame su nauju skaitmeninio ugdymo projektu Epamokos.lt.
informacija apie UAB „Interprekyba“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2017 m.