Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nevalstybinis vaikų darželis „Nendrė“

Pedagogas

450-600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Nevalstybinis vaikų darželis „Nendrė“

Darbo pobūdis

Dirbti su dienos centrą lankančiais vaikais individualiai ir grupėje, spręsti problemas dėl kurių vaikams kyla sunkumų – adaptacija, saugumo užtikrinimas, saviraiška mokymosi motyvacija, užimtumas, elgesys profesinis orientavimas ir kt.. Gebėti organizuoti užimtumą dienos centrą lankantiems vaikams. Planuoti ir vykdyti ugdymo procesą – socialinį, darbinį, higieninį, sveikos gyvensenos, savarankiškumo įgūdžių, tautiškumo, pilietiškumo temomis bei puoselėti vaikų dvasines ir fizines galias. Bendrauti ir bendradarbiauti su dienos Centrą lankančių vaikų tėvais. Padėti pamokų ruošoje. Darbas 0,5 etato pirmadieniais - penktadieniais, nuo 13 val. iki 17 val..

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;

Atlyginimas

450-600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nendrės misija – teikti kompleksines ugdomąsias ir socialinės
integracijos paslaugas Vilniaus mieste gyvenančioms šeimoms, ypatingą dėmesį skiriant tėvams,
kurie vieni augina vaikus.