Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Technical Training Center“

Personalo administratorė (-ius) (0,5 etato)

Kaunas - UAB „Technical Training Center“

Darbo pobūdis

  • Darbas 0,5 etato (puse darbo dienos)
  • Personalo ir kt. dokumentacijos rengimas bei tvarkymas;
  • Darbuotojų paieška ir kvietimas į darbo pokalbius;
  • Esamų darbuotojų veiklos koordinavimas;
  • Kiti administraciniai darbai, pagalba įmonės darbuotojams bei vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

  • PRIVALUMAS - Išsilavinimas personalo/įmonių administravimo srityje;
  • Įgūdžiai dirbant su MS Office (Excel, Word & PowerPoint);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Iniciatyvumas, lankstumas, atidumas, atsakingumas, noras augti ir mokytis kartu.

Įmonė siūlo

  • Galimybę susipažinti su žmogiškųjų išteklių specifika;
  • Galimybę mokytis, pasisemti profesinių žinių bei realizuoti save;
  • Draugišką kolektyvą bei dinamišką darbą mūsų komandoje.

UAB "Technical Training Center" (TTC) - pastolininkų mokymo centras įsikūręs Kaune. Mūsų komandoje dirba tik ilgametę darbo patirtį pastolių statymo bei mokymo srityje turintys instruktoriai. Unikalios mokymų programos ir profesionalus personalas - tai TTC pranašumas. Asmenys, baigę kursus, įgyja sertifikatus suteikiančius kompetenciją dirbti pastolininkais pramonės sektoriuje: Olandijos, Belgijos ir kitų šalių įmonėse. Būsimi montuotojai įgyja teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie suteikia galimybę įsidarbinti ES statybų sektoriuje, bei tokiuose pramonės projektuose užsienyje kaip Shell, Esso, Statoil, Basf, BP, Total ir kt.
informacija apie UAB „Technical Training Center“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.