Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Izoton“

PERSONALO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie "Izoton" personalo skyriaus naują komandos narį - PERSONALO ADMINISTRATORIŲ (-Ę)!

  • Asistavimas rengiant personalo dokumentaciją (pagalba forminant darbuotojų priėmimus, atleidimus, darbo sutarčių pakeitimus ir pan.);
  • Informacijos sisteminimas;
  • Kitų paskirtų užduočių atlikimas, susijęs su sklandžia personalo skyriaus veikla.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Atsakingumas, organizuotumas bei gebėjimas planuoti laiką;
  • Raštvedybos žinios bei gebėjimas dirbti MS Office paketu;
  • Darbas su Rivile (privalumas);
  • Patirtis personalo administravime (didelis privalumas).

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams pasiekti;
  • Draugišką kolektyvą, kuris pasidalins savo žiniomis ir padės įsilieti į "Izoton" kolektyvą;
  • Karjeros galimybes bei kvalifikacijos kėlimą;
  • Motyvacinius priedus bei 13-tą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu bei suderinamas individualiai, įvertinus kandidato patirtį ir žinias.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Išsamesnė informacija .

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus. Bendrovė taip pat atlieka laivų izoliavimo, vidaus apdailos darbus ir teikia visas su tuo susijusias paslaugas.
Šiuo metu bendrovė gali pasigirti kvalifikuotais ir turinčiais ilgametę patirtį laivų statyboje darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu. Bendrovė yra žinoma tarp Lietuvos ir Užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

informacija apie UAB „Izoton“
1396 €
Vid. atlyginimas bruto
208
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1372 €
25% uždirba 1372-1636 €
25% uždirba nuo 1636 €