Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Personalo antrankos konsultanto padėjėja (-as)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „APEX LT“

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome energingo personalo atrankos konsultanto padėjėjo

kokybiškai parengti skelbimus ir paskelbti juos socialiniuose tinkluose ir specializuotose skelbimų lentose, pagal poreikį atnaujinti skelbimus

susisiekti telefonu su kontaktų bazėje esančiais potencialiais kandidatais
vykdyti kandidatų atranką ir organizuoti kasdienius susitikimus su kandidatais

Reikalavimai

mokėti parengti dėmesį traukiančius skelbimų tekstus

skelbimų talpinimo ir socialinių tinklų darbo patirtis
telefoninių skambučių, derybų patirtis

organizuotumas ir savarankiškumas

Mes jums siūlome

Fiksuotą atlyginimą su galimybe priedams

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „APEX LT“

Mes atstovaujame Vokietijos bendrovė Baltijos šalyse, kurios pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba ir elektroninė komercija
informacija apie UAB „APEX LT“
2
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2014 m.