Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MARO SERVICE EUROPE“
More about company »

Personalo atrankos specialistas (-ė)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis kandidatų, darbuotojų ieškojimas, naudojant įvairias duomenų bazes ir platformas;
  • Naujų skelbimų kūrimas, pasitelkiant Jūsų kūrybingumą, bei jų talpinimas internete;
  • Atrankos būdų organizavimas ir vykdymas, kandidatų įvertinimas;
  • Bendravimas su žmonėmis kasdien telefonu, el.paštu ir gyvai;
  • Strategijų kūrimas, žmonių pritraukimas;
  • Darbuotojų koordinavimas ir jų problemų sprendimas;
  • Personalo dokumentų tvarkymas;
  • Bendrosios biuro tvarkos užtikrinimas;

Reikalavimai

  • Anglų kalbos žinios;
  • Atidumas detalėms;
  • Iniciatyvumas, kruopštumas, darbštumas ir organizuotumas;
  • Gebėjimas suprasti ir efektyviai spręsti įvairias problemas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;

Mes jums siūlome

  • Dinamišką aplinką ir nemonotonišką darbą;
  • Socialines garantijas;
  • Galimybę įsidarbinti paskutinio kurso studentui (-ei);

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis:

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas