Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Qbis"
More about company »

Personalo atrankos specialistas (-ė) (rumunų kalba)

Vilnius - UAB "Qbis"

Darbo pobūdis

UAB Qbis yra tarptautinė įdarbinimo agentūra, padedanti lietuviams, latviams, rumunams, lenkams ir portugalams įsidarbinti Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje, nemokant jokio įdarbinimo mokesčio. Kiekvienais metais mes atrenkame šimtus kandidatų darbui užsienyje ir daugelis jų sėkmingai dirba iki šiol. Plėsdami veiklą ir megzdami naujus ryšius su partneriais, ieškome naujo komandos nario ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Kartu su kitais komandos nariais jūs turėsite suprasti įvairių darbo sričių specifiką ir darbuotojams keliamus reikalavimus, atrinkti geriausiai tinkančius darbuotojus į kvalifikuotas ir nekvalifikuotas darbo vietas Olandijoje, Belgijoje ir Vokietijoje. Atrinktiems kandidatams padėsite organizuoti kelionę į užsienį ir palaikysite ryšį su išvykusiais darbuotojais.

Reikalavimai

  • Puikios rumunų ir anglų kalbos žinios (tiek žodžiu, tiek raštu);
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas suprasti darbdavio ir darbuotojo lūkesčius;
  • Gebėjimas prisitaikyti prie greitai besikeičiančių aplinkybių.

Mes jums siūlome

Qbis siūlo iššūkių kupiną ir nemonotonišką darbą, kuriame darbuotojo motyvacija ir iniciatyva yra labai vertinama;
Jūs dirbsite nedidelėje įmonėje, kuri skatina draugišką bei laisvą bendravimą ir palaiko glaudų ryšį su daugiau nei 1600 Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje dirbančių darbuotojų.
UAB "Qbis"

UAB "Qbis"

Qbis įdarbinimo agentūra nemokamai padeda įsidarbinti Olandijoje darbuotojams iš Lietuvos ir Latvijos. Siūlomi darbai gali būti maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, informacinių technologijų arba žemės ūkio srityje.

Similar job ads: