Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agropraktika"
More about company »

Personalo atrankos specialistas (-ė)

Vilnius - UAB "Agropraktika"

Darbo pobūdis

"Agropratika" plečiasi ir mums reikalingas patyręs personalo atrankos specialistas.

Tai darbas atliekant personalo atranką užsienio klientams. Kasdienė veikla bus įdomi, dinamiška ir įvairi. Pradedant susitikimais su žmonėmis, jų informavimu ir dokumentų tvarkymu, baigiant duomenų sisteminimu ir perdavimu partneriams, klientų kelionės suorganizavimu.

Darbui suteikiamos visos reikalingos sąlygos ir priemonės, galimas lankstumas ir laisvė įgyvendinti idėjas, kurios padės augti Jums ir įmonei.

Reikalavimai

  • Organizuotumas;
  • Objektyvumas;
  • Dalykiškumas;
  • Komunikabilumas;
  • Atidumas detalėms;
  • Gebėjimas greitai mokytis;
  • Geri kompiuteriniai įgudžiai;
  • Savarankiškumas;
  • Anglų kalba;
  • Ankstesnė darbo patirtis – privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą augančioje įmonėje;
Visas galimybes tobulėti ir įgauti vertingos patirties;
Nemonotoniškas pareigas;
Laisvę organizuoti laiką ir darbus;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
Galimybę gauti gerą atlygį už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mes siūlome jums garantuotą darbą ir apgyvendinimą ūkyje. Anglų kalbos tobulinimo, keliavimo bei pinigų užsidirbimo galimybę, taip pat galimybę plėsti savo akiratį, susirasti draugų iš kitų šalių,kas tikrai jums padės ateityje siekiant karjeros.