Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LITBAU“

PERSONALO ATRANKOS SPECIALISTĖ (-AS)

850-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „LITBAU“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka Lietuvoje bei trečiosiose šalyse;
  • Darbo pokalbių su potencialiais darbuotojais vedimas;
  • Skelbimų kūrimas bei talpinimas socialiniuose tinkluose ;
  • Darbuotojų duomenų bazės administravimas,įžvalgų bei komentarų fiksavimas;
  • Darbo rinkos analizė;
  • Nuolatinis ryšio su darbuotojais palaikymas,iškilusių klausimų sprendimas;
  • Darbuotojų pritraukimo strategijos kūrimas;
  • Darbuotojų įdarbinimo,atleidimo,atostogų dokumentacijos pildymas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Noras dirbti, tobulėti ir augti kartu su kompanija;
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Kompiuretinis raštingumas;
  • Rusų kalba pageidautina, anglų privalumas.
  • Savarankiškumas;
  • Loginis mąstymas;
  • Iniciatyvumas, pasiūlymų teikimas;
  • Greita orientacija, gebėjimas vykdyti kelias užduotis vienu metu;
  • Patirtis statybų, suvirinimo sektoriuose privalumas;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Draugiškus ir visada pasiruošusius padėti kolegas;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką bei visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu;
  • Stabilų ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus už iniciatyvumą ir naujas idėjas;

Atlyginimas

850-1000 €/mėn. į rankas
Reguliarūs skatinimo priedai. Tikslus atlyginimas aptariamas pokalbio metu priklausomai nuo turimos kompetencijos ir patirties.Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Siųsdami savo CV, Jūs sutinkate, kad jūsų pateikti asmeniniai duomenys bus saugomi vidinėje UAB " LitBau" duomenų bazėje iki atrankos pabaigos.

metalo apdirbimas, suvirinimo paslaugos, metalo konstrukcijų gamyba, statybos darbai.
informacija apie UAB „LITBAU“
1678 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
92
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1061 €
25% uždirba 1061-1061 €
25% uždirba 1061-1903 €
25% uždirba nuo 1903 €