UAB „Saudingos autotransportas“

Personalo atrankos vadybininkas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Saudingos autotransportas“

Darbo pobūdis

Ieškome personalo atrankos vadybininko (-ės) prisijungti prie personalo skyriaus komandos!
Darbo pobūdis:
Tolimųjų reisų vairuotojų paieška ir atranka;
Darbo skelbimų rengimas, jų viešinimas užsienio šalyse;
Atrankų pokalbių vykdymas telefonu;
Pilnas atrankos proceso administravimas iki darbo sutarties sudarymo;
Siekti užtikrinti sklandų procesa vairuotojų dokumentų tvarkymą, apmokymą bei adaptaciją.

Reikalavimai

Tikimės, kad:
Esate atsakingas, kruopštus, organizuotas ir turit puikių bendravimo įgūdžių
Turite geras rusų kalbos žinias (lenkų ir anglų kalbos vertinamos, kaip privalumas);
Turite darbinės patirties atrankų vykdyme;
Vertintume kaip privalumą, jei išmanytumėte tolimųjų reisų vairuotojų darbo specifiką bei trečiųjų šalių piliečių įdarbinimą;

Mes jums siūlome

Naudos Jums:
Įdomus darbas profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Geros darbo sąlygos sparčiai augančioje įmonėje;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Tarptautinių krovinių gabenimo įmonė UAB „Saudingos autotransportas“ jau 23 metus sėkmingai dirba ir planuoja tolimesnę plėtrą. Pagrindinės įmonės vertybės yra atsakingumas, teisingas požiūris į darbuotojus ir orientacija į naujas technologijas.
informacija apie UAB „Saudingos autotransportas“
1144 €
Vid. atlyginimas bruto
780
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1075 €
25% uždirba 1075-1163 €
25% uždirba 1163-1251 €
25% uždirba nuo 1251 €