Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kubiliaus transportas“

Personalo vadybininkas (-ė)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - UAB „Kubiliaus transportas“

Darbo pobūdis

Labas, siūlome Jums darbą :

●Personalo vadybininkas (-ė)... Bendravimas ir bendradarbiavimas su įmonės klientais (užsieniečiais), paslaugų tiekėjais, įmonės darbuotojais raštu ir žodžiu.
●Atlyginimo ir motyvacinių sistemų kūrimas.
●Darbo laiko apskaitos bei komandiruočių administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

●Užsienio kalbos mokėjimas - RUSŲ k.(būtinai ) ir Vokiečių k. (būtinai).
●Gebėjimas valdyti stresines situacijas, dalykiško bendravimo įgūdžiai.
●Organizuotumas, komunikabilumas, operatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais , konfidencialumą garantuojame.

●Puikias darbo sąlygas, naujausią kompiuterinę įrangą , kuro kompensaciją.
●Visokeriopą palaikymą kuriant pagarbią darbinę aplinką.
●Galimybę prisijungti prie draugiško ir paslaugaus kolektyvo, vieningai siekiančio įmonės tikslų.
●Profesinį tobulėjimą (įskaitant kvalifikacijos kėlimo kursus).

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas

K.Kubiliaus paslaugų įmonė įkurta 1995 metais. Pagrindinė mūsų įmonės veikla - tarptautiniai krovinių gabenimai tentinėmis 90 m3 puspriekabėmis ir 120 m3 autotraukiniais, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius, taip pat transportuojame naujus bei naudotus lengvuosius automobilius Rytų bei Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „Kubiliaus transportas“
1454 €
Vid. atlyginimas bruto
439
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1524 €
25% uždirba 1524-1524 €
25% uždirba nuo 1524 €