Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Tavegg As

Personalo atrankos vadybinkė (-as)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Online interview
Darbas namuose, Kaunas - Tavegg As

Darbo pobūdis

  • Personalo paieška ir atranka Lietuvoje bei kitose Europos šalyse;
  • Gyvenimo aprašymų analizė;
  • Pokalbių su kandidatais organizavimas ir vedimas, kandidatų vertinimas;
  • Duomenų apie potencialius darbuotojus kaupimas, duomenų bazės pildymas;
  • Kontaktų palaikymas su užimtumo tarnyba ir kitais kandidatų paieškos šaltiniais;
  • Naujų kandidatų pritraukimo būdų paieška, idėjų generavimas;

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (Word, Excel);
  • Vidinis dalykiškumas ir mokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • Užsienio kalbos: anglų, rusų - privalumas;
  • Geri planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Jaukią vidinę atmosferą, kompetetingo vadovo bei komandos pagalbą bei palaikymą;

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
Tavegg As

Tavegg As

Norvegijos įmonė „ Tavegg AS“, Oslo regionas