Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Reitan Convenience Lithuania"
More about company »

Personalo atrankų ir administravimo specialistas (-ė) (Vilniuje)

Vilnius - UAB "Reitan Convenience Lithuania"

Darbo pobūdis

Valdyti ir vystyti personalo paieškos, pritraukimo ir kaitos procesus
Darbo aprašymas:
 Personalo paieška, atranka ir įdarbinimas;
 Darbo skelbimų ruošimas, publikavimas ir administravimas;
 Kandidatų atranka telefonu, interviu organizavimas ir vedimas;
 Personalo įdarbinimo, atleidimo administravimas;
 Naujų darbuotojų pritraukimo kanalų paieška;
 Sklandus naujų darbuotojų įvedimas, aktyvus bendravimas su skyrių vadovais.

Reikalavimai

 1-2 m. patirtis personalo paieškos ir atrankos srityse;
 Aukštasis išsilavinimas
 Anglų kalbos žinios
 Nuolatinis domėjimasis savo srities naujovėmis;
 Iniciatyvumas, pozityvumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
 Puikūs bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
 Gebėjimas planuoti laiką ir darbus

Kandidato privalumai:
 Darbo patirtis su Vikarina programa

Mes jums siūlome

 Darbą šiuolaikiškoje, stabilioje tarptautinėje įmonėje;
 Profesinio tobulėjimo galimybes;
 Konkurencingą kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
 Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką.

„Reitan Convenience Lithuania“ yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, valdanti 220 „Narvesen“ parduotuvių ir „Lietuvos spaudos“ kioskų tinklą. Priklausome Norvegijos kapitalo įmonių grupei, turinčiai daugiau nei 2300 prekybos vietų septyniose Skandinavijos ir Baltijos šalyse.