Gi Group Lithuania

Personalo atrankų ir įdarbinimo specialistė (-as)

900-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, siūlanti savo klientams itin platų HR paslaugų ir sprendimų spektrą. Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.

DARBO POBŪDIS:

  • darbuotojų pritraukimo, paieškos, atrankos procesų įgyvendinimas;
  • įdarbinimo projektų vystymas (nuo klientų poreikių analizės iki darbuotojų įdarbinimo/administravimo);
  • užtikrinti sklandžią komunikaciją su kandidatais, darbuotojais ir klientais.

ATLYGINNIMAS:

900-1300 €/mėn. prieš mokesčius, plius kintantys kasmėnesiniai priedai, priklausantys nuo rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui

Nieko nereikalaujam, bet labai tikimės:
  • Kad gebi valdyti projektus ir susidoroti su greitai kintančia informacija;
  • Mėgsti dirbti su skirtingų tipų žmonėmis;
  • Kad tavęs negąsdina technologijos: socialiniai tinklai yra tavo draugai ir moki dirbti su sistemomis;
  • Kūrybiško požiūrio ir drąsos reikšti savo nuomonę;
  • Kad tavo motyvacija skaičiuojama ne nemokamais kavos puodeliais, o nuverstais kalnais;
  • Kad anglų kalba bendrauji sklandžiai, o jei dar moki rusų, tai išvis tobula.

  • Dinamišką ir skatinančią tobulėti darbo aplinką – pas mus niekada nebūna nuobodu;
  • Stiprią, vieningai tikslo siekiančią, patirtimi besidalinančią ir visada vieni kitus palaikančią komandą;
  • Pagarba grįstą darbinę atmosferą, kur kiekvieno balsas yra girdimas ir svarbus;
  • Pusiausvyrą tarp asmeninės atsakomybės ir komandinio darbo;
  • Reguliarius mokymus aktualiomis temomis ir smagius įmonės renginius (skanus maistas, gera muzika, „Mafija“ ir kitos gėrybės);
  • Prasmingą darbą, prisidedantį prie stipresnės ir skaidresnės Lietuvos ekonomikos.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.