Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finesta Lithuania“
More about company »

PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Nori prisijungti prie tarptautinės personalo atrankų kompanijos Lietuvoje bei prisidėti prie įmonės plėtros? Ieškome aktyvaus, komunikabilaus ir atsakingo komandos nario, kuris dirbtų su personalo atrankų bei laikinojo įdarbinimo projektais Lietuvoje ir Lenkijoje. Suteiksime laisvę veikti, įgyti daug patirties, augti ir tobulėti.

PRISIJUNGĘS (-USI) PRIE KOMANDOS, TU būsi atsakingas (-a) už darbuotojų paiešką ir atranką, darbo skelbimų ruošimą ir jų publikavimą, įdarbinimo proceso organizavimą bei personalo dokumentų administravimą. Stebėsi ir analizuosi Lenkijos darbo rinką. Tiesiogiai bendrausi su įmonių atstovais ir vystysi ilgalaikius santykius su klientais. Dirbsi Vilniaus biure ir vyksi į komandiruotes Lenkijoje.

Tikimės, kad Tu:

  • Turi ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį personalo atrankos ir paieškos srityje;
  • Puikiai moki lietuvių ir lenkų kalbas (raštu bei žodžiu);
  • Turi stiprią motyvaciją dirbti personalo atrankų srityje;
  • Puikiai planuoji laiką ir efektyviai organizuoji darbą;
  • Turi gerus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

ATĖJUS PAS MUS:

Tave sups jaunatviškas, entuziastingas, profesionalus kolektyvas. Dirbsi dinamišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje, turėsi galimybę tobulėti, augti, kurti ir prisidėti prie įmonės plėtros. Dalyvausi mokymuose, seminaruose, vyksi į komandiruotes. Suteiksime konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau ) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.  
UAB „Finesta Lithuania“

UAB „Finesta Lithuania“

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.

Similar job ads: