Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Arista executive search Lithuania
More about company »

PERSONALO ATRANKŲ KONSULTANTĖ (-AS)

Vilnius - UAB Arista executive search Lithuania

Mūsų siekis yra įtraukti savo darbuotojus į atvirą ir strateginį įmonės valdymą, nustatyti aiškius tikslus ir užtikrinti nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie atliekamą darbą. Mes labiausiai vertiname asmenybines savybes: kūrybiškumą, darbštumą, gebėjimą nuolatos mokytis ir puikų humoro jausmą. Jei tu esi toks, kandidatuok į mūsų ieškomą darbo poziciją Vilniuje

Darbo pobūdis:

  • personalo atranka ir paieška, „galvų medžioklė“;
  • skelbimų rašymas ir talpinimas duomenų bazėse, dalyvavimas kituose socialiniuose tinkluose;
  • bendravimas su užsakovais, partneriais iš kitų šalių;
  • struktūruotų pokalbių vykdymas;
  • projektų vadovo pateiktų užduočių vykdymas;
  • kandidatų asmenybinių savybių testavimas;
  • nuolatinis klientų konsultavimas ir bendravimas su jais.

Reikalavimai:

  • aukštasis organizacinės, verslo psichologijos išsilavinimas – didelis privalumas;
  • domėjimasis žmogaus psichologija, elgesio motyvais;
  • gera anglų k., rusų k. – didelis privalumas;
  • iniciatyvumas, orientacija į tikslą, savarankiškumas, gebėjimas planuoti savo laiką;
  • komunikabilumas, atkaklumas, lyderiškumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas – didelis privalumas.

Įmonė siūlo:
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • darbo apmokėjimo sistemą pagal rezultatus;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbą linksmoje ir darnioje komandoje;
  • kolegišką požiūrį į darbuotoją.

Konfidencialumą garantuojame!
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "Personalo atrankų specialistas (-ė) ", informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kontaktinis asmuo:
Vilija Doronenkovienė
Tel.:El. paštas:

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.