BlueCollar A/S

Personalo atrankų specialistas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - BlueCollar A/S

Sparčiai auganti laikinojo įdarbinimo agentūra – besiplečianti ir 2022-aisiais

BlueCollar yra specializuota laikinojo įdarbinimo agentūra, įsikūrusi Agerhatten, Odense SØ, Danijoje. Mes užtikriname kvailifikuotą laikinąją darbo jėgą, daugiausia industriniame, bei statybos sektoriuose. Šiuo metu didžiausia mūsų darbo jėgos dalis atkeliauja iš Lenkijos bei Rumunijos, kur mes taip pat turime savo įdarbinimo biurus. Mes esame DI Byg (statybos sektoriaus darbdavių bendrija) taip pat VikarBranchen/Dansk Industri (laikinojo įdarbinimo darbdavių statybos sektoriuje bendrija) nariai.

Įmonei sparčiai besiplečiant, ieškome galimybių plėstis naujose rinkose, ir todėl ieškome personalo atrankų specialisto (-ės) Lietuvoje, turinčio(-s) gerus anglų kalbos įgūdžius raštu bei žodžiu (min. B2 lygis), bei galinčio dirbti pilnu etatu iš namų.

Tavo užduotys bei atsakomybės:

Mes ieškome atsakingo bei atkaklaus darbuotojų atrankų specialisto (-ės) prisijungti prie mūsų tarptautinės specialistų komandos, kurios tikslas yra kokybiškos darbo jėgos paieška mūsų klientams Danijoje.

Tavo pagrindinės užduotys bus: darbo skelbimų kūrimas, kandidatų paieška duomenų bazėse bei socialinėse medijose, darbo pokalbių organizavimas, bei dokumentų paruošimas, laikantis įdarbinimo teisės aktų bei taisyklių.

Sėkmingas specialistas privalo turėti puikius bendravimo įgūdžius, būti organizuotas ir pastabus detalėms, nuolat domėtis įdarbinimo teisės aktų bei taisyklių pakeitimais bei dalintis savo žiniomis su kolegomis.

Mes tikimės, kad tu gali įvertinti kandidato patirį, žinias bei įgūdžius ir jų aktualumą bei svarbą siūlomam darbui.

Tu taip pat būsi atsakinga (-s) už:
  • Įdarbinimo planų kūrimą bei vykdymą
  • Ryšių su industrijos atstovais kūrimą bei palaikymą, narystes aktualiose asociacijose, grupėse, bei aktyvumą socialiniuose tinkluose.
  • Nuolatinių tobulėjimo planų atnaujinimą bei vykdymą
  • Proaktyvų ryšių kūrimą su kvalifikuotais kandidatais, taip pat kontaktais, padedančiais rasti juos
  • Tinkamų kandidatų pritraukimas pasitelkiant duomenų bazes, socialines medijas, skelbimų portalus bei t.t.
  • Naujų būdų, padedančių rasti kandidatus internete paieška, bei radimas ir dokumentavimas vietų, kuriose lengviausia rasti tinkamus kandidatus
  • Kandidatų atranka bei vertinimas pagal pozicijos reikalavimus
  • Darbo pokalbių vedimas bei darbuotojų atranka atsižvelgiant į laisvas pozicijas
  • Kandidato patirties, žinių bei įgūdžių ir jų aktualumo vertinimas atsižvelgiant į laisvas pozicijas
  • Įdarbinimo dokumentų paruošimas
  • Kandidatų rekomendacijų bei pateikos informacijos patikra
  • Įdarbinimo ataskaitų pateikimas vadovams

Reikalavimai:

  • Bakalauro laipsnis žmogiškųjų išteklių srityje
  • Gebėjimas atlikti įvairių tipų darbo pokalbius
  • Patirtis dirbant su įdarbinimo procesais bei duomenų sistemomis
  • Patirtis su darbuotojais, dirbančiais metalo industrijoje (kalviai, suvirintojai, CNC operatoriai, tekintojai) bei statybų sektoriuje (dailidės, plieno konstrukcijų darbuotojai, betonavimo darbuotojai, grindinių klojėjai) yra didelis privalumas
  • Gebėjimas kurti ir įgyvendinti įdarbinimo strategijas
  • Nepriekaištingi bendravimo įgūdžiai
  • Komunikabilumas, gebėjimas bendrauti su skirtingais žmonėmis
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • Įdarbinimo teisės aktų bei taisyklių išmanymas
  • Geros anglų kalbos žinios raštu bei žodžiu (min. B2 lygis)
  • Ukrainiečių kalbos žinios - privalumas

BlueCollar suteikiamos galimybės:

Mes esame ambicinga bei sparčiai besiplečianti kompanija, turinti daugiau nei 12-os metų patirtį rinkoje. Per šiuos metus kompanija stabiliai augo bei plėtėsi, bei įgijo stabiliai didėjančią klientų bazę. Mūsų kasdienybė yra įvairiapusiška – kartais įtempta ir niekad nenuobodi.

Mes kuriame gerą atmosferą darbe ir visada siekiame motyvuoti savo darbuotojus.

Tau siūlome:
  • Geras darbo sąlygas profesionalioje organizacijoje
  • Tu būsi ambicingos, dinamiškos ir stabiliai augančios kompanijos dalimi
  • Konkurencingą atlyginimą, derinamą pagal tavo patirtį bei kompetencijas
  • Patrauklią priedų sistemą už įgyvendintus projektus
  • Įdomų ir iššūkių pilną darbo aplinką, kur tu būsi svarbi mūsų bendros sėkmės dalis

Mes norėtume, kad tu pradėtum dirbti:

Kuo greičiau.

Gyvenimo aprašymas ir papildoma informacija:

Mes tikimės sulaukti tavo CV (anglų kalba) ne vėliau kaip 2022.06.01

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Derinama pagal kvalifikacijas

Įmonei sparčiai besiplečiant, ieškome galimybių plėstis naujose rinkose, ir todėl ieškome personalo atrankų specialisto (-ės) Lietuvoje.