You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR Spektras UAB

PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTAS (-Ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - HR Spektras UAB

Darbo pobūdis

  • Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka Lietuvoje ar Europos šalyse darbui pramonės objektuose užsienyje;
  • Darbo skelbimų paruošimas, talpinimas įvairiuose kanaluose: socialiniai tinklai, skelbimų platformos ar kt.;
  • Atrankos proceso organizavimas, įgyvendinimas siekiant užtikrinti teigiamą kandidatų patirtį;
  • Darbas su vidine įmonės kandidatų duomenų baze, nuolatinis jos administravimas, pildymas;
  • Naujų darbuotojų poreikio planavimas bendradarbiaujant su vadovais;
  • Naujų idėjų siūlymas siekiant tobulinti bei efektyvinti procesus kandidatų pritraukime, atrankos procese.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga darbinė patirtis kandidatų paieškose ir atrankose;
  • Labai geras anglų arba rusų kalbų mokėjimas, kitų kalbų žinios - privalumas;
  • Patirtis dirbant su įprastomis MS Office programomis;
  • Greita orientacija, loginis mąstymas, iniciatyvumas, komunikabilumas, puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, atsakingumas, noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Darbas naujame biure su rytinės kavos puodeliu

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB HR Spektras – tai individualūs, greiti ir betarpiški personalo atrankų sprendimai atsižvelgiant į Jūsų įmonės poreikius, kultūrą bei vertybes.
Esame sukaupę ilgametę asmeninę patirtį personalo paieškos, atrankos projektuose, komandų formavime, įmonių konsultavime personalo valdymo klausimais įvairių sektorių kompanijose. Nuolat keliame savo kompetenciją, kad galėtume atliepti klientų bei rinkos lūkesčius.