Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AP Nord ApS atstovybė Lietuvoje
More about company »

Personalo atrankų vadybininkas (-ė)

Nuo 900 Eur
Panevėžys - AP Nord ApS atstovybė Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Nuolatinė personalo paieška ir atranka;
  • Darbuotojų įdarbinimo dokumentų rengimas bei valdymas pagal Danijos įstatymus;
  • Mokestinių formų pildymas bei valdymas;
  • Darbuotojų mokesčių dokumentacijos tvarkymas;
  • Darbuotojų kelionių bei apgyvendinimo valdymas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 3 m. patirtis personalo atrankų ir valdymo srityje;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Dokumentų raštvedybos bei administravimo patirtis;
  • Puikios kompiuterinio raštingumo žinios;
  • B vairuotojo kategorija (privalumas).
/Prašome kandidatuoti tik atitikus keliamus reikalavimus/

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą;
  • Socialines garantijas pagal Danijoje galiojančius įstatymus (įdarbinama Danijos įmonėje).

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius

AP NORD ApS Danijos žemės ūkio bendrovė, teikianti paslaugas didžiausiems Danijos žemės ūkio ūkiams. Įmonėje dirba iki 100 darbuotojų.