Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Litpersona LT“

Personalo atrankų vadybininkas

500-600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Litpersona LT“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio ir savarankiškai (=turit žinot, kaip tai daroma) galinčio dirbti personalų atrankų žmogaus.

Pagrindinės dvi personalo vadybininko užduotys:
1. užtikrinti klientams tiek darbuotojų, kiek jų reikia;
2. nuolat aktyviai kaupti kandidatų duomenų bazę.

Kasdieniai darbai:
  • Darbas su Facebook paskyra, skirta darbuotojų pritraukimui;
  • Darbo skelbimų kūrimas, talpinimas;
  • Kandidatų CV ir registracijos formų analizė;
  • Interviu su kandidatais telefonu ir gyvai;
  • Tinkamų kandidatų įdarbinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mažiausiai 1 metų patirtis personalo atrankų kompanijoje tam, kad žinoti, kaip vykdomas analogiškas darbas;
  • Rusų ir/arba anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu (didelis privalumas mokėti ir anglų ir rusų kalbą).

1. Bazinis atlyginimas, atitinkantis rinkos kainą atitinkamai pozicijai.
2. Neriboti skaidriai ir suprantamai apskaičiuojami bonusai, skaičiuojami nuo įmonės uždarbio.
3. Galimybė dirbti ir iš namų, ir iš paplūdimio, ir iš ofiso. T.y. mes sveiko proto, orientuoti į rezultatą, o ne į darbo valandas.

Atlyginimas

500-600 €/mėn. į rankas

Litpersona - sparčiai stiprėjanti Danijos, Vokietijos, Norvegijos statybų rinkoje veikianti kompanija.
Mes vykdome statybos darbuotojų iš Lietuvos atranką, įdarbinimą ir nuomą.
Dirbame tik su stambiais ilgalaikiais projekais.

Vertiname atsakingus, darbą mylinčius žmones, kurie kartu su visa komanda yra pasirengę pasiekti tiklsus.

Daugiau info:

Youtube kanale rasite mūsų video į paiešką “litpersona”