Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB EUROVAISTINĖ
More about company »

PERSONALO ATRANKŲ VADYBININKĖ (-AS) KAUNO REGIONE

Kaunas - UAB EUROVAISTINĖ

Darbo pobūdis

  • aktyvi darbuotojų paieška („galvų medžioklė");
  • darbuotojų atrankos proceso organizavimas ir įgyvendinimas;
  • darbo rinkos analizė ir potencialių darbuotojų duomenų bazės valdymas.

Reikalavimai

  • 2 metų darbo patirtis darbuotojų paieškos ar personalo valdymo srityje;
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • asmeninės savybės: aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, aistra laimėti;
  • vairuotojo pažymėjimas bei galimybė darbui naudoti nuosavą automobilį.

Mes jums siūlome

  • įdomų, aktyvų, atsakingą ir savarankišką darbą vienoje didžiausių įmonių Lietuvoje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • galimybę realizuoti savo idėjas;
  • puikias darbo sąlygas lyderiaujančioje kompanijoje.

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.