Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Litpersona LT“

Vyr. personalo atrankų vadybininkas (-ė) (Statybų sritis)

3364 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Litpersona LT“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio darbuotojų atrankų vadybininko - team leader’io, kuris (-i) gali kokybiškai planuoti ir atlikti atrankų darbą, bei organizuoti atrankų grupės darbuotojų kasdienę veiklą.

Darbo pobūdis:

  • Atrankų projektų planavimas pagal darbuotojų poreikį, pateiktą vadovo
  • Statybos darbuotojų atranka (darbui Skandinavijos šalyse) telefonu ir video skambučiais iš besikreipiančių ir duomenų bazėje esančių kandidatų;
  • Darbas pritraukiant kandidatus: skelbimų rengimas, skaitmeninių kanalų priežiūra;
  • Kontaktų su įdarbintais kandidatais palaikymas
  • Atrankų vadybininkų kasdienės veiklos planavimas ir kontrolė
  • Ataskaitos vadovui

Reikalavimai darbuotojui

  • Mažiausiai 2 metai patirtis personalo atrankų srityje;
  • Orientacija į laiku įdarbintą reikalingą darbuotoją;
  • Patirtis įmonėje, kuri atlieka statybos darbuotojų atranką ir nuomą į Skandinavijos arba V. Europos šalis - privalumas;
  • Patirtis pardavimų srityje - privalumas;
  • Patirtis "Team leader", koordinuojant atrankų vadybininkų komandos darbą;
  • Nepriekaištingi darbo komandoje įgūdžiai.

Atlyginimas

3364 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas bazinis 1300 -2000 € atlyginimas į rankas (priklauso nuo patirties)
Prie algos įmonė taip pat turi priedų sistemą, kuri priklauso nuo ketvirtinių ir metinių tikslų įvykdymo.

Litpersona - sparčiai stiprėjanti Danijos rinkoje veikianti kompanija.
Mes vykdome statybos darbuotojų iš Lietuvos atranką, įdarbinimą ir nuomą.
Dirbame tik su stambiais ilgalaikiais projektais.

Vertiname atsakingus, darbą mylinčius žmones, kurie kartu su visa komanda yra pasirengę pasiekti tikslus.

Daugiau info:

Youtube kanale rasite mūsų video į paiešką “litpersona”