You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Švarus pasaulis“

Personalo - biuro administratorė (-ius)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Švarus pasaulis“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario valymo paslaugų įmonėje darbui su visu personalu.
Jūsų darbo pobūdis:
Naujų darbuotojų paieška, darbo pokalbių organizavimas;
Skelbimų talpinimas;
Dokumentacijos susijusios su personalu tvarkymas ir valdymas;
Glaudus bendradarbiavimas su Užimtumo tarnyba, subsidijų klausimais;
Kandidatų įdarbinimas/išdarbinimas;
Telefono skambučių srauto skirstymas ir apdorojimas;
Užsakymų priėmimas, esant poreikiui;
Elementarios dokumentacijos ruošimas, skirtas klientų užsakymų įvykdymui;
Kolegų pavadavimas atostogų metu;

Reikalavimai darbuotojui

Rusų kalba;
Kompiuterinis raštingumas;
Administracinio darbo patirtis;
Darbo personalo vadyboje patirtis;
Bendradarbiavimo su Užimtumo tarnyba patirtis būtų didelis privalumas;
Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
Noras mokytis, bei ieškoti procesų optimizavimo būdų;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Karjeros galimybę;
Darbą naujame biure;
Motyvacinę sistemą;

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis po bandomojo laikotarpiu kils.

UAB Švarus pasaulis
Jūsų poreikiai bei lūkesčiai — prioritetas. Mūsų komanda išklausys, patars, o tada įvykdys. Profesionaliai valome biuro, banko, verslo centrų patalpas.
Švarios grindys, sienos, langai. Bendros erdvės be pelėsio. Pasirūpinsime viskuo. Nesvarbu, ar Jums reikės virtuvės įrangos, ar automobilių stovėjimo aikštelės išvalymo. Mūsų komanda paruošta plačiam spektrui specializuotoms valymo paslaugoms visoje Lietuvoje.
Kilimėlių keitimas — mūsų teikiama paslauga įmonėms, kurios ne tik siekia palaikyti švarą, bet ir visapusiškai rūpinasi savo įvaizdžiu. Visi durų kilimėliai yra valomi modernia technika ir efektyviomis priemonėmis, tad garantuojame Jums aukščiausią švaros kokybę. Kilimėlių keitimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.
informacija apie UAB „Švarus pasaulis“
697 €
Vid. atlyginimas bruto
175
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 369 €
25% uždirba 369-730 €
25% uždirba 730-900 €
25% uždirba nuo 900 €