Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Optometrijos centras"
More about company »

PREKINIO ŽENKLO VADYBININKAS (-Ė) Kaune

Kaunas - UAB "Optometrijos centras"

Darbo pobūdis

Prekės ženklo rinkodaros ir reklamos projektų planavimas;
Nuolatinis bendravimas su tiekėjais, susitarimai su tiekėjais, naujų partnerių paieška;
Prekės ženklo reklamos projektų valdymas (organizavimas, koordinavimas ir vertinimas);
Rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų sekimas ir operatyvus reagavimas;
Rinkos duomenų analizavimas ir sprendimų, kaip gerinti situaciją, siūlymas;
Mokymų organizavimas ir vedimas optikose;
Personalo nuolatinis apmokymas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Orientacija į rezultatą, kūrybiškumas, nekonfliktiškumas, strateginis mąstymas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti be priežiūros, dėmesys detalėms, organizaciniai įgūdžiai, sugebėjimas generuoti idėjas ir jas įgyvendinti, lojalumas.
Puikios anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
Visas darbui reikalingas priemones;
Draugišką kolektyvą.

Mažmeninės prekybos įmonė.
Įmonėje vid. atlyginimas 853€
5% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)