Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FET Contracting“
More about company »

PERSONALO KOORDINATORIUS (-Ė)

Klaipėda - UAB „FET Contracting“

Darbo pobūdis

  • darbuotojų paieškos ir atrankos proceso vykdymas;
  • darbo skelbimų talpinimas bei aktyvi darbuotojų paieška;
  • kandidatų konsultavimas telefonu ir darbo pokalbių organizavimas bei vedimas;
  • pilnas atrankos proceso valdymas;
  • darbuotojų adaptacijos proceso kūrimas ir valdymas;
  • mokymų organizavimas ir koordinavimas;
  • įmonės socialinių tinklų administravimas, naujienų srauto kūrimas ir talpinimas, turinio tikslinėms auditorijos generavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas psichologijos, verslo administravimo arba vadybos srityje;
  • sėkminga patirtis atrankų srityje ne mažiau nei 2 metai;
  • puikios anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • komunikabilumas, kūrybingumas bei puikūs planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
  • vienerių metų kontraktą su galimybę pratęsti terminui pasibaigus.

UAB FET Contracting, priklausanti Degraaf International įmonių grupei, užsiima pastolių montuotojų ir izoliuotojų paieška įvairiems projektams Nyderlanduose ir Belgijoje.