Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Cibus restaurants"
More about company »

PERSONALO MOKYMŲ PROGRAMOS ADMINISTRATORIUS

Vilnius - UAB "Cibus restaurants"

Darbo pobūdis

  • Elektroninių mokymų platformos turinio kūrimas ir administravimas;
  • Vidinių mokymų medžiagos ruošimas, atnaujinimas bendradarbiaujant su trenerių komanda;
  • Žinių vertinimo organizavimas ir vykdymas;
  • Darbuotojų įvedimo proceso koordinavimas;
  • Mokymo medžiagos turinio kūrimas ir pildymas plėtros aplinkoje;
  • Nuolatinis tobulinimasis Saba mokymuose nuotoliniu būdu;
  • Tiesioginis bendravimas su restoranų vadovais ir administracija;
  • Ataskaitų teikimas.

Reikalavimai

  • Turite puikias žinias dirbant su MS Office (ypač Excel, Word ir PowerPoint);
  • Puikus anglų kalbos įgūdžiai;
  • Rusų kalbos mokėjimas privalumas;
  • Gebėjimas savarankiškai ir kokybiškai valdyti projektus;
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
  • Strateginis mąstymas, puikūs planavimo, laiko valdymo, darbo su informacija įgūdžiai, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Tapti dalimi besiplečiančio tarptautinio prekės ženklo KFC komandos dalimi;
  • Mokymai ir kvalifikacijos kėlimas HR srityje;
  • Lankstus darbo laikas.

Informacija apie UAB "Cibus restaurants"
681 €
Vid. atlyginimas bruto
61
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 324 €
25% uždirba 324-471 €
25% uždirba 471-760 €
25% uždirba nuo 760 €
Vadovas: Sigurdur Arnar Sigurdsson