UAB „Gridinta“

PERSONALO PAIEŠKOS SPECIALISTAS (-Ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Darbas namuose - UAB „Gridinta“

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas planuojant žmogiškųjų išteklių poreikį
  • Aktyvi personalo paieška
  • Pirminės kandidatų atrankos organizavimas ir vykdymas, kvalifikacijos vertinimas
  • Potencialių kandidatų duomenų bazės didinimas
  • Nuolatinis bendravimas su kandidatais iš Lietuvos ir užsienio šalių
  • Efektyvus kandidatų duomenų valdymas, atrankos procesų automatizavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite aukštajį/aukštesnįjį išsilavinimą
  • Turite darbo, žmogiškųjų išteklių paieškos srityje, patirties
  • Gerai kalbate rusiškai ir angliškai
  • Sugebate dirbti komandoje, pasižymite greita orientacija bei lanksčiu požiūriu į kintančią informaciją
  • Gebate operatyviai spręsti iškilusias problemas
  • Esate kruopštus (-i), pareigingas (-a), mokate bendrauti su įvairiais žmonėmis

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
  • Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų
  • Pozityvią ir lanksčią darbo aplinką, draugiškus ir pasiruošusius padėti kolegas
  • Galimybę auginti savo kompetencijas
  • Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos kompetencijos bei darbo rezultatų

UAB GRIDINTA – veiklą vystanti pramoninio alpinizmo, naftos ir dujų platformų bei vėjo jėgainių parkų aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „Gridinta“
3396 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2450 €
25% uždirba 2450-2966 €
25% uždirba 2966-3926 €
25% uždirba nuo 3926 €