Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Accounting experts LT“

Personalo priežiūros specialistas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Accounting experts LT“

Darbo pobūdis

  • Darbas statybos veikla užsiimančioje kompanijoje;
  • personalo priežiūra, motyvavimas nuolatinė komunikacija sprendžiant įvairius darbuotojams kylančius klausimus;
  • personalo perkėlimo į skirtingas darbo vietas organizavimas, transporto užsakymas ir kiti panašus organizaciniai darbai;
  • pagalba įmonės vadovui;
  • 50 proc. darbo laiko Lietuvoje, 50 proc. komandiruotėse Olandijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • sklandi anglų kalba žodžiu ir raštu;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • būtina patirtis statybų sektoriuje;
  • gebėjimas sąvarankiškai vykdyti pavestas užduotis;
  • komunikabilumas.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką;
  • konkurencingą darbo užmokestį bei papildomą motyvavimo sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų;
  • galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Buhalterinės apskaitos paslaugų steigimo įmonė. Daugiau informacijos rasite