Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saurusa“

Personalo pritraukimo ir atrankos specialistas

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saurusa“

Darbo pobūdis

  • kandidatų konsultavimas telefonu, informacijos apie darbo pobūdį suteikimas ir kvietimas į darbo pokalbius;
  • darbas su Facebook, Viber, WhatsApp palaikant ryšį su interesantais dėl darbo;
  • darbo pokalbių su kandidatais vedimas ir kandidatų vertinimas;
  • darbo skelbimų talpinimas bei darbuotojų paieška;
  • darbo rinkos analizė;
  • inovatyvių kandidatų atrankos ir pritraukimo būdų, kanalų bei priemonių ieškojimas ir pritaikymas įmonėje;
  • geriausius kandidatus pritraukiančių kanalų identifikavimas;
  • darbas su vidine įmonės kandidatų duomenų baze ir paieškos portalais;
  • reikalingų dokumentų ruošimas ir tvarkymas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • darbo patirtis personalo atrankos srityje didelis privalumas;
  • iniciatyvumas, domėjimasis darbo rinka ir gerosiomis atrankų praktikomis;
  • puikiai išvystyti komunikavimo gebėjimai, pozityvumas, aktyvumas, noras bendrauti su žmonėmis;
  • puikūs laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas, orientacija į rezultatus;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • rusų kalba žodžiu ir raštu (privalumas).

Mes jums siūlome

  • dinamišką ir perspektyvų darbą;
  • laisvai generuoti ir įgyvendinti idėjas;
  • patrauklią ir motyvuojančią atlygio sistemą;
  • vadovus kurie pasiruošę padėti su kasdieniniais iššūkiais bei kartu džiaugtis Tavo pasiektais rezultatais;
  • visas galimybes mokytis ir augti kaip specialistui.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs, sutinkate, kad „Saurusa Group“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Kandidatus į pokalbį kviesime nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

SAURUSA GROUP didelę tarptautinę patirtį turinti įmonių grupė, siūlanti darbuotojų laikino įdarbinimo paslaugas didžiausioms Vokietijos logistikos kompanijoms. Ši paslauga mūsų klientams suteikia galimybę lanksčiai planuoti žmogiškuosius išteklius, o savo darbuotojams užtikriname nuolatines jų poreikius atitinkančias darbo vietas. Mums rūpi mūsų darbuotojai, jų darbo sąlygos, darbo sauga ir socialinės garantijos.
informacija apie UAB „Saurusa“
1092 €
Vid. atlyginimas bruto
82
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1059 €
25% uždirba 1059-1059 €
25% uždirba 1059-1066 €
25% uždirba nuo 1066 €