ŽŪB „Nematekas“

Personalo projektų vadybininkas (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • personalo dokumentų rengimas ir administravimas;
  • personalo paieška, atranka ir įdarbinimo organizavimas;
  • adaptacijos proceso kuravimas;
  • žmogiškųjų išteklių procesų, tvarkų, įrankių tobulinimas;
  • konsultavimas, dalinimasis savo žiniomis bei įžvalgomis, aktyviai įsitraukiant į vykstančius pokyčius Bendrovėje;

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas (žmogiškųjų išteklių, vadybos, administravimo srityse);
  • panašaus darbo patirtis (ne mažiau 1 metai);
  • išmanyti LR Darbo kodeksą ir žinias taikyti praktikoje;
  • anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
  • labai geri organizavimo, bendravimo ir planavimo įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (vykti į/iš darbo).

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
406
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.