Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Decentralized“

Personalo specialisas

1000-1400 €/mėn. Į rankas
„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - UAB „Decentralized“

Darbo pobūdis

  • Situacijos darbo rinkoje analizė;
  • Bendradarbiavimas su skyrių vadovais gryninant darbuotojų poreikį kiekviename skyriuje, bei užtikrinant pastovų darbuotojų skaičių;
  • Naujų darbuotojų adaptacijos proceso kūrimas, įgyvendinimas ir kuravimas;
  • Personalo dokumentų rengimas ir administravimas.
  • Vidaus tvarkų, susijusių su darbo santykiais, atnaujinimas ir kontrolė pagal LR Darbo kodekso nuostatas;
  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
  • Personalo procesų kūrimas, diegimas ir administravimas;
  • Įmonės renginių administravimas/organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (Organizacinė psichologija, psichologija, žmogiškieji ištekliai ir pan. sritys – didelis privalumas);
  • 2 metų patirtis personalo valdyme ( patirtis įmonėje nuo 30 darbuotojų);
  • Gebėjimas įgyvendinti savo idėjas, remiantis žmogiškųjų išteklių tendencijomis ir gerosiomis praktikomis;
  • Geri darbo organizavimo įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant IT sektoriuje – privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas, dokumentacijos rengimo patirtis.

  • Darbą stipriai augančioje įmonėje, kurioje netrūks dinamikos, iššūkių ir galimybės didinti savo "know-how";
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Puikius kolegas, kurie visuomet padės ir patars;
  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Jaukią atmosferą, neribotus užkandžius, kavą, visas darbui reikalingas priemones;
  • Įspūdingus įmonės vakarėlius;
  • Gyvybės draudimą, priedus/naudas skirtas sportui, bei sveikatingumui.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

We are a crypto payment gateway, trading platform, and e-commerce store under the same name – CoinGate.

Founded in 2014, CoinGate was and is at the forefront of the global cryptocurrency payments ecosystem. Serving businesses and everyday users alike, CoinGate has processed more than 3,000,000 crypto transactions and has more than 300,000 registered users on its platform.

We have a goal to increase crypto adoption worldwide and an ambitious team, which keeps us going through this wild ride. We're pioneers in crypto, we're passionate about the things we do and we try to deliver our best.

informacija apie UAB „Decentralized“
4396 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
51
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2975 €
25% uždirba 2975-3636 €
25% uždirba 3636-5288 €
25% uždirba nuo 5288 €