Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vlantana“
More about company »

PERSONALO SPECIALISTAS (-Ė) DARBAS SU TREČIŲJŲ ŠALIŲ PILIEČIAIS

Klaipėda, Gargždai - UAB „Vlantana“

Darbo pobūdis

darbuotojų iš trečiųjų šalių (Baltarusija, Ukraina, Rusija) paieška, atranka, įdarbinimo dokumentų rengimas bei viso įdarbinimo proceso koordinavimas;
bendravimas su valstybinėmis institucijomis trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo klausimais;

Reikalavimai

aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
LABAI geri rusų kalbos įgūdžiai (raštu,žodžiu);
puikūs laiko planavimo įgūdžiai, prioritetų nusistatymas;
dalykiškumas, mokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

visas socialines garantijas;
motyvuojantį ir visada laiku mokamą atlyginimą;
geras darbo sąlygas jauname kolektyve;
visas darbui reikalingas priemones.

Plečiame savo veiklą ir kviečiame į savo kolektyvą motyvuotus, iniciatyvius, energingus darbuotojus. Mūsų kompanija suteiks Jums galimybę įgyti vertingos profesinės patirties dirbant kartu su tikrų profesionalų komanda.