UAB „Sigmaris“

Personalo specialistas (ė) darbui su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu

800-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Sigmaris“

Darbo pobūdis

Darbuotojų iš trečiųjų šalių paieška, atranka;
Darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo dokumentų rengimas bei viso įdarbinimo proceso valdymas;
A1 formų užsakymas;
Bendravimas su valstybinėmis institucijomis dėl trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo klausimų;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Puikus rusų ir lietuvių kalbų mokėjimas (raštu ir žodžiu);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Kruopštumas, atsakingumas, terminų laikymasis.
Greita orientacija bei lankstus požiūris į kintančią informaciją;
Gebėjimas operatyviai spręsti susidariusias problemas.

Įmonė siūlo

Puikias darbo sąlygas;
Darbą jaunatviškame kolektyve;
Kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB Sigmaris įmonių grupė teikianti plataus spektro gamybines paslaugas laivų statybos, gamybos pramonės ir civilinės statybos rinkoms.
informacija apie UAB „Sigmaris“
3728 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2636 €
25% uždirba 2636-3534 €
25% uždirba 3534-4331 €
25% uždirba nuo 4331 €