Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

PERSONALO SPECIALISTAS (-Ė)

1100-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Gi Group Lietuva

Pasiūlymas Jums

Ar kada nors svarstėte apie karjerą darbuotojų paieškos ir atrankos srityje?
Kviečiame ilgalaikei karjerai sėkmingoje tarptautinėje kompanijoje. Užtikrinsime profesionalius apmokymus, naujausias IT technologijas darbe ir galimybę tobulintis – turime vidinę mokymų platformą, kurioje yra daugiau nei 1400 video kursų ir webinarų įrašų įdarbinimo, pardavimų, rinkodaros, finansų ir kt. temomis. Turėsite šiuolaikiškas darbo priemones, patogias darbo sąlygas, savarankiškų sprendimų galimybę. Žadame komandos palaikymą ir pagalbą, įdomius projektus, vertingas pažintis, patirtį žmogiškųjų išteklių srityje ir sąžiningą atlygį.
Mes kuriame aplinką, kurioje galime laisvai dalintis savo pastebėjimais, siūlyti naujas idėjas kompanijos paslaugų ar procesų tobulinimui, išlaikome pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe aktyviai bendradarbiausite su mūsų klientais – įmonėmis, kurioms reikalingi darbuotojai. Išsiaiškinę užsakovo lūkesčius, ruošite darbo skelbimus, naudosite skirtingus darbuotojų paieškos kanalus, vykdysite darbo pokalbius su kandidatais, tikrinsite jų tinkamumą darbui, ruošite įdarbinimo dokumentus. Taip pat vykdysite įdarbintų darbuotojų darbo laiko apskaitą ir administruosite personalo dokumentus. Svarbiausias šio darbo tikslas – klientų užsakymų darbuotojams įvykdymas laiku ir nuolatinė komunikacija su klientu, siekiant sėkmingo bei ilgalaikio bendradarbiavimo. Išsamiau - susitikimo metu.
Esame įsitikinę, jog vienintelis tinkamas kelias mūsų darbuotojams realizuoti savo tikslus – darbą atlikti su ypatingu dėmesiu ir rūpesčiu. Darbas turi būti atliekamas puikiai ne tik dėl savęs, bet ir dėl tų, kuriems jis yra skirtas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir patirties personalo atrankų, administravimo srityje, dirbate kruopščiai ir atsakingai, bendraujate profesionaliai, gerbiate žmones, esate pozityvus, empatiškas žmogus, gebantis planuoti savo veiklą ir kantriai siekiantis rezultato, puikiai kalbate ir rašote lietuviškai, dirbate kompiuteriu. Užsienio kalbų žinias vertintume kaip privalumą.
Siųskite savo CV nedelsiant – susipažinkime.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, antrasis – vidutinis mūsų personalo specialistų atlyginimas su priedais už darbo rezultatus
Gi Group Lietuva

Gi Group Lietuva

UAB „Gi Group Lithuania“ – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikianti Lietuvoje Gi Group - tarptautinės personalo atrankos ir įdarbinimo įmonės - dalis. Gi Group - viena didžiausių pasaulyje įdarbinimo įmonių (Staffing Industry Analysts vertinimu), vykdanti veiklą daugiau nei 58 šalyse keturiuose žemynuose. Nuo 2010 metų Gi Group yra pasaulinio masto WEC (World Employment Confederation) narė. 2017 m. bendradarbiavome su daugiau nei 20,000 kompanijų, o mūsų apyvarta viršijo 2 milijardus eurų.
Savo klientams teikiame darbuotojų nuomos, darbuotojų atrankos paslaugas, vykdome darbo santykių dokumentų ir darbo užmokesčio administravimą, konsultuojame žmogiškųjų išteklių klausimais.
Gi Group – tarptautinis partneris darbo pasaulyje. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje

Į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms: