You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“

Personalo specialistas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“

Darbo pobūdis

Darbo skelbimų talpinimas įvairiuose portaluose, jų atnaujinimas;
Kandidatų duomenų bazės administravimas;
Potencialių kandidatų vertinimas, pirminė atranka, informacijos suteikimas telefonu;
Personalo dokumentų ruošimas (įsakymai, sutartys, sutarčių priedai ir pan.);
Duomenų suvedimas į personalo programą;
Darbuotojų asmens bylų formavimas ir priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis;
Aukštasis išsilavinimas (socialinių mokslų, žmogiškųjų išteklių ar psichologijos srityse) - privalumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Geri komunikaciniai įgūdžiai;
Rusų k. pagrindai;
Pozityvumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

Įdomią poziciją stabiliai augančioje kompanijoje;
Draugišką ir padėti pasirengusį kolektyvą;
Metinius priedus ir papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas gali kisti priklausomai nuo kandidato kompetencijų.

Prieš 28 metus įkurtas Klaipėdos Konteinerių Terminalas yra konteinerių krovos pradininkas Klaipėdos uoste. Šiuo metu įmonė valdo du specializuotus krovos terminalus, siūlančius itin platų paslaugų asortimentą. KKT terminalai per metus aptarnauja virš 1000 laivų ir gali perkrauti virš 6 mln. tonų įvairių krovinių. Tarp KKT klientų - didžiausios pasaulyje laivybos linijos, gabenančios konteinerius per Klaipėdos uostą.
informacija apie UAB „KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS“
3037 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
270
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2179 €
25% uždirba 2179-2739 €
25% uždirba 2739-3622 €
25% uždirba nuo 3622 €