Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PKC Group Lithuania"
More about company »

Personalo specialistas (-ė)

Panevėžys - UAB "PKC Group Lithuania"

Darbo pobūdis

  • Profesionaliai vykdyti įvairaus lygio darbuotojų atrankas: skelbimo formavimas ir talpinimas, gyvenimo aprašymų analizė, pokalbių su kandidatais organizavimas ir vedimas, kandidatų vertinimas;
  • Įgyvendinti ir tobulinti naujų darbuotojų įvedimo į įmonę procesą;
  • Formuoti įvairias ataskaitas, atlikti informacijos sisteminimą;
  • Personalo valdymo dokumentacijos administravimas;
  • Teikti pasiūlymus dėl efektyvesnio žmogiškųjų išteklių administravimo paslaugų teikimo, nuolat gerinti paslaugų kokybę;
  • Konsultuoti darbuotojus personalo valdymo klausimais.

Reikalavimai

  • Esate įgijęs (-usi) aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Turite patirties kitų personalo valdymo procesų organizavimo srityje;
  • Gebate suprasti ir efektyviai spręsti įvairias problemas;
  • Esate orientuotas į klientą: gebate išgirsti ir suprasti klientų poreikius;
  • Esate atsakingas, orientuotas į rezultatą bei turite komandinio darbo įgūdžius;
  • Turite geras anglų kalbos žinias.

Mes jums siūlome

  • Jauną ir veržlų darbo kolektyvą;
  • Asmeninį, profesinį augimą ir tobulėjimą;
  • Vidinius ir išorinius mokymus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

PKC Group Lithuania UAB plečia savo veiklą Panevėžyje ir šiuo metu kviečia prisijungti prie komandos naujus narius!
Informacija apie UAB "PKC Group Lithuania"
965 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
1890
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 788 €
25% uždirba 788-933 €
25% uždirba 933-1098 €
25% uždirba nuo 1098 €
Vadovas: Marius - Florin Dinescu