Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“

PERSONALO SPECIALISTAS (-Ė) PARDUOTUVĖS DARBUOTOJŲ APMOKYMŲ CENTRE

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAXIMA LT“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#9 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Ką pas mus veiksi:
  • vykdysi atranką siekdamas suformuoti mokinių grupę;
  • tvarkysi mokymo centro mokinių įdarbinimo dokumentus;
  • užtikrinsi naujų darbuotojų mokymo programos įgyvendinimą;
  • bendradarbiausi su parduotuvių vadovais, siekiant užtikrinti sklandų mokymo centro absolventų perkėlimą į jų nuolatinę darbo vietą;
  • prisidėsi prie naujų parduotuvės darbuotojų adaptacijos programos ir apmokymo proceso tobulinimo;
  • dalyvausi kitose Personalo skyriaus iniciatyvose.

Reikalavimai

  • Ko mes tikimės:
  • tau patinka ir sekasi apmokyti naujus kolegas parduotuvėje;
  • turi kantrybės ir suprantamai išaiškini darbo užduotis naujokams;
  • supranti, ko reikia, kad žmogui patiktų dirbti parduotuvėje;
  • gebi paskirstyti dėmesį ir kokybiškai atlikti kelias veiklas vienu metu;
  • esi organizuotas ir planuoji savo darbus, tačiau esant poreikiui greitai prisitaikai prie situacijos;
  • dirbi kompiuteriu (ypač MS Office programomis).

Mes jums siūlome

  • Tavęs laukia:
  • mokymai, kurie padės geriau atlikti darbo užduotis ir geranoriškų kolegų pagalba prireikus;
  • įdomi/įvairiapusė patirtis darbuotojų atrankos ir ugdymo srityje;
  • galimybė tapti naujų parduotuvių darbuotojų apmokymo ekspertu;
  • profesionali ir ambicinga komanda.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
informacija apie UAB „MAXIMA LT“
993 €
Vid. atlyginimas bruto
13112
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 751 €
25% uždirba 751-863 €
25% uždirba 863-1063 €
25% uždirba nuo 1063 €