Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tomorrow's Trends & Tools“

Personalo specialistas (-ė)

1100-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Tomorrow's Trends & Tools“

Darbo pobūdis

  • Naujų darbuotojų atrankos ir įvedimas į darbą.
  • Darbuotojų priėmimo, atleidimo ir pokyčių procesų valdymas.
  • Darbuotojų vertinimas, motyvavimas ir ugdymas.
  • Personalo programų ir dokumentacijos valdymas.
  • Bendrosios biurų tvarkos, IT įrangos ir įmonės auto parko valdymas.

Reikalavimai

Ieškom neeilinės asmenybės, kuriai:

  • Personalo dokumentų tvarkymas – įprasta kasdienybė.
  • Darbas komandoje teikia džiaugsmą, bet savarankiškas darbas ne problema.
  • „Multitasking“ suvaldymas – tarsi profesinio sporto šaka.
  • IT programų patirtis apima daugiau nei tik Excel, o nuolatinis mokymasis – vertybė.
  • Efektyvus prioritetų nusistatymas yra ir asmeninio gyvenimo dalis.
  • Hobis – tai žmonių psichologijos perpratimas.
  • Anglų kalba ne kliūtis, o bendravimo įrankis.
  • Šypsena ir pozityvumas – bruožai, kurie pirmieji įsimena aplinkiniams.

Mes jums siūlome

Siūlome tapti, nuolatos tobulėjančios ir grįstos pasitikėjimu, komandos dalimi. Jei prisijungsi prie mūsų, net tik mokysiesi iš mūsų patirties, bet ir turėsi puikias galimybes įgyvendinti naujas inciatyvas. Jei skaitant atradai save – laukiam CV!

Atlyginimas

1100-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

We are fast growing, creative and innovative team of professionals, working in all Baltic countries. Our approach is agility and trust in the way we work, develop and cooperate with our customers. Main working fields - merchandising, store surveys, mystery shopper, promo activities and other projects.
informacija apie UAB „Tomorrow's Trends & Tools“
1262 €
Vid. atlyginimas bruto
88
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1031 €
25% uždirba 1031-1176 €
25% uždirba 1176-1359 €
25% uždirba nuo 1359 €