UAB „Ateities laboratorija“

PERSONALO SPECIALISTAS (-Ė)

1100-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ateities laboratorija“

Pagrindinės atsakomybės:

  • Nuolatinė darbuotojų paieška;
  • Pirminė kandidatų atranka;
  • Naujų darbuotojų adaptavimas;
  • Personalo dokumentų rengimas ir tvarkymas;
  • Darbo laiko apskaita (duomenų suvedimas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas);
  • Atostogų, kitų darbo laiko pasikeitimų forminimas ir administravimas;
  • Darbas su elektronine dokumentų valdymo sistema;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimas ir DSS laikymosi kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina – personalo valdymo srityje);
  • Ne mažiau kaip 2 m. sėkmingo darbo patirtis personalo valdymo srityje;
  • Gebėjimas aktyviai ieškoti naujų darbuotojų;
  • Puikus darbo kodekso išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas (Excel – pažengusio vartotojo lygis);
  • Nepriekaištinga lietuvių k. raštu ir žodžiu;
  • Gera anglų kalba (rusų k. – privalumas);
  • Kūrybinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas.

Ką siūlome:

  • Įdomų ir nemonotonišką darbą draugiškame ir kūrybingame profesionalų kolektyve;
  • Darbo rezultatus ir kompetencijas atitinkantį atlygį;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Jaukią darbo aplinką Vilniaus centre;
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Jei neatsispiri pagundai reguliariai vaikščioti į „galvų medžioklę“ ir jauti liguistą potraukį lentelėms bei pedantiškam dokumentacijos tvarkymui, visa kita – derybų klausimas! Siųsk savo CV el. p. adresu ir pasikalbėkime apie Tavo galimybes įsilieti į komandą, darančią prasmingus dalykus!

Atlyginimas

1100-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas gali kisti priklausomai nuo patirties ir turimų kompetencijų. Gali būti skiriami priedai už darbo rezultatus.

„Saulės gojus“ – nuo 2004 m. sėkmingai veikianti, ilgą patirtį ir puikią reputaciją švietimo rinkoje turinti įmonė.
Visi mūsų komandos nariai – smalsūs ir pažangūs profesionalai, „Saulės gojuje“ siekiantys augti kartu su čia besimokančiais vaikais. Mums kiekviena diena – tai naujas iššūkis, o naujas iššūkis – tai naujo atradimo galimybė. Šiandien tuo atradimu gali būti tu!

Daugiau apie mus:
informacija apie UAB „Ateities laboratorija“
2015 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% higher than LT average)
93
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1482 €
25% uždirba 1482-2050 €
25% uždirba 2050-2299 €
25% uždirba nuo 2299 €