PERSONALO SPECIALISTAS (-Ė)

1900-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - BĮ UAB „INEZA“

Atsakomybės:

  • Personalo procesų valdymas ir tobulinimas;
  • Įmonės personalo dokumentacijos administravimas;
  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
  • Darbuotojų įvedimo/išėjimo proceso koordinavimas ir tobulinimas;
  • Mikroklimato ir darbuotojų lojalumo projektų įgyvendinimas;
  • Įmonės organizacinės kultūros ir vertybių formavimas bei komunikacijos valdymas;
  • Vadovų ir darbuotojų konsultavimas personalo klausimais;
  • Įvairių personalo projektų koordinavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Daugiau nei 1 metų patirtis personalo srityje;
  • Dokumentų valdymo patirtis (privalumas BSS sistemos išmanymas), geri MS Excel, Word įgūdžiai;
  • Geras lietuvių kalbos bei raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Labai geras LR darbo kodekso išmanymas ir praktinis taikymas;
  • Pozityvumas, proaktyvumas, komunikabilumas, greita orientacija, atidumas detalėms, komandiškumas;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dalinai dirbti iš namų
  • Tarptautinę dinamišką darbo aplinką, platų atsakomybių spektrą;
  • Galimybę augti ir tobulėti;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės HR procesų kūrimo ir tobulinimo;
  • Darnią, motyvuotą kolegų komandą, kuri tau visada padės!

Darbo vieta M. Valančiaus g.

Atlyginimas

1900-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

BĮ UAB „INEZA“

INEZA is a distribution and brand building company working in the beauty and the household industry.

The company was founded 30 years ago and has been growing steadily.
Now we strive to be the leader in the beauty category globally. Don’t wish us luck, come work with us to see it happen.
We not only sell and supply, but also do BRAND BUILDING.
We have more than 80 brand partners like Buk, Bell, Sincero, Pharma Oil.
See all ads of this company (3)
informacija apie BĮ UAB „INEZA“
2174 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% higher than LT average)
45
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1349 €
25% uždirba 1349-1818 €
25% uždirba 1818-2722 €
25% uždirba nuo 2722 €